Dažniausiai užduodami klausimai

Parduotuvė

Norimas pirkti prekes įsikelkite į prekių krepšelį. Išsirinkę visas norimas pirkti prekes tęskite užsakymą ir atlikite apmokėjimą. Gavę apmokėjimą iškart pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą. Jeigu perkamą prekę gaminame, jos išsiuntimas gali užtrukti iki 5 darbo dienų. Apie prekės išsiuntimą Jums bus pranešta elektroniniu paštu.

Už prekes galite atsiskaityti per PayPal sistemą, banko pavedimu arba grynaisiais pinigais atsiimant prekes Dekodeko.lt būstinėje adresu Žirmūnų g. 101-107, Vilnius.

Prekes galite atsiimti patys adresu Žirmūnų g. 101. Prieš tai turite sulaukti elektroninio laiško apie prekių pagaminimą. Jas atsiimti gali ir Jūsų patikėtas asmuo, bet tuo metu su savimi turi turėti tapatybę įrodantį dokumentą.
Prekes siunčiame paštu. Kaina priklauso nuo to ar siunta bus mažosios korespondencijos ar didžiosios. Pristatymas paštu mažosios korespondencijos siunta kainuos 2,15 Eur, didžiosios korespondencijos siunta – 3,25 Eur.
Prekes siunčiame ir į LPEXPRESS siuntų savitarnos terminalus. Pristatymo kaina 2,99 Eur. Pasirenkant šį pristatymo būdą nurodykite į kurį terminalą išsiųsti siuntą.
Pristatymo būdą reikia pasirinkti pateikiant užsakymą.

Momentinių fotoaparatų nuoma

Parašykite mums užklausą nurodydami kurį fotoaparatą norite rezervuotis, kokia būtų nuomos data, kuriam laikui reikalingas fotoaparatas (geriausia būtų, jeigu iškart parašytumėte kada norite atsiimti ir kada grąžinti) ir ar norėsite, kad paruoštume fotoplokštelių, jei taip tai kiek. Užklausą galite parašyti užpildę kontaktinę formą prie kiekvieno iš fotoaparatų puslapio arba čia. Ar tiesiog parašyti elektroninį laišką info@dekodeko.lt. Jeigu turėsime laisvą fotoaparatą ir visą reikalingą informaciją, iškart paruošime ir atsiųsime Jums nuomos sutartį, kurią liks tik atsispausdinti, užpildyti ir nuskanavus ar nufotografavus atsiųsti atgal. Tuomet fotoaparatas bus rezervuotas.

Pagrindinis šių fotoaparatų skirtumas yra nuotraukų dydis. Į Mini momentinį fotoaparatą dedasi fotoplokštelės, kurių dydis 8,6×5,4 cm, o į Wide dvigubai didesnės – 10,4×8,6 cm.

Visų momentinių fotoaparatų nuomos kainos vienodos: 1 para – 10 Eur, savaitgalis (3-5 paros) – 15 Eur, savaitė – 20 Eur.

Parduodame fotoplokšteles. Jas galite pirkti iš mūsų arba įsigyti patys. Fotoplokšteles perkant iš mūsų suteikiame galimybę pasiimti tiek fotoplokštelių, kiek gali prireikti, o neišnaudojus visų, likusias grąžinti mums ir atsiskaityti tik už išnaudotas.

Ne, avansas nėra reikalingas. rezervacijai užtvirtinti pasirašome nuomos sutartį, tad visos atsakomybės yra nurodytos sutartyje.

Atsiunčiame paruoštą sutartį, Jūs atsispausdinate, užpildote visus savo duomenis, pasirašote ir nuskanavę ar nufotografavę nusiunčiate mums atgal.

Taip, fotoaparatus siunčiame į visus Lietuvos miestus autobusų siuntomis. Siuntimo išlaidas reikia apsimokėti Jums patiems. Į vieną pusę siuntimas dažniausiai kainuoja 3,77 Eur arba 4,34 Eur (priklauso nuo svorio). Fotoaparatą siunčiant į kitą miestą trumpiausias nuomos laikotarpis – savaitgalis. Nuomojantis fotoaparatą savaitgaliui, ketvirtadienį jį išsiųsime ir penktadienį ryte jis jau bus stotyje. Atgal išsiųsti galėsite pirmadienį.
Fotoaparatą nuomojantis kitame mieste, taip pat galite patikėti jį paimti ir grąžinti kitiems asmenims, kurie galės jį atsiimti Vilniaus mieste. Reikės pranešti to asmens vardą ir pavardę bei perspėti, kad atsiimant fotoaparatą jis su savimi turėtų asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Fotoaparatą reikia atsiimti ir grąžinti adresu Žirmūnų g. 101.
Tam tikrais atvejais galimas ir fotoaparato pristatymas bei pasiėmimas, bet tokią paslaugą reikia užsakyti iš anksto ir ji galima tik Vilniaus miesto ribose. Pristatymas ar atsiėmimas į vieną pusę kainuoja 3 Eur, ir pristatymas ir atsiėmimas kainuoja 5 Eur.

Jeigu fotoaparatą rezervavote parai atsiimti jį reikia rezervuotą dieną pirmoje dienos pusėje ir grąžinti po paros taip pat pirmoje dienos pusėje. Jeigu fotoaparatą rezervavotės savaitgaliui atsiimti galite ketvirtadienį arba penktadienį tą pačią dieną suderintu patogiausiu metu, o grąžinti pirmadienį, taip pat tą pačią dieną suderinus, kada patogiau. Nuomojantis fotoaparatą savaitei atsiėmimas ir grąžinimas derinami individualiai pagal patogumą.

Už nuomą ir išnaudotas nuotraukas atsiskaityti reikia grąžinant fotoaparatą grynaisiais pinigais arba banko pavedimu į sutartyje nurodytą sąskaitą ne ilgiau kaip per 5 darbo dienas.

Dekoracijų nuoma

Parašykite mums užklausą nurodydami ką norite rezervuotis, kokia būtų nuomos data (geriausia būtų, jeigu iškart parašytumėte kada norite atsiimti ir kada grąžinti). Užklausą galite parašyti užpildę kontaktinę formą bet kurios dekoracijos puslapyje arba čia. Ar tiesiog parašyti elektroninį laišką info@dekodeko.lt. Jeigu turėsime laisvas dekoracijas ir visą reikalingą informaciją, iškart paruošime ir atsiųsime Jums nuomos sutartį, kurią liks tik atsispausdinti, užpildyti ir nuskanavus ar nufotografavus atsiųsti atgal. Tuomet dekoracijos bus rezervuotos.

Dekoracijos nuomojamos 3-5 paroms, o pagal susitarimą ir ilgesniam laikotarpiui.

Ne, avansas nėra reikalingas. rezervacijai užtvirtinti pasirašome nuomos sutartį, tad visos atsakomybės yra nurodytos sutartyje.

Atsiunčiame paruoštą sutartį, Jūs atsispausdinate, užpildote visus savo duomenis, pasirašote ir nuskanavę ar nufotografavę nusiunčiate mums atgal.

Taip, daugumą dekoracijų siunčiame į visus Lietuvos miestus autobusų siuntomis bei LPEXPRESS arba OMNIVA paštomatais. Siuntimo išlaidas reikia apsimokėti Jums patiems. Siuntimo kaina priklauso nuo siuntinio svorio arba dydžio. Nuomojantis dekoracijas kitame mieste, ketvirtadienį jas išsiųsime ir penktadienį jos jau bus Jūsų mieste. Atgal išsiųsti galėsite pirmadienį.
Dekoracijas nuomojantis kitame mieste, taip pat galite patikėti jas paimti ir grąžinti kitiems asmenims, kurie galės jas atsiimti Vilniaus mieste. Reikės pranešti to asmens vardą ir pavardę bei perspėti, kad atsiimant fotoaparatą jis su savimi turėtų asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Dekoracijas reikia atsiimti ir grąžinti adresu Žirmūnų g. 101.
Tam tikrais atvejais galimas ir dekoracijų pristatymas bei pasiėmimas, bet tokią paslaugą reikia užsakyti iš anksto ir ji galima tik Vilniaus miesto ribose. Pristatymas ar atsiėmimas į vieną pusę kainuoja 3 Eur, ir pristatymas ir atsiėmimas kainuoja 5 Eur.

Už nuomą atsiskaityti reikia grąžinant dekoracijas grynaisiais pinigais arba banko pavedimu į sutartyje nurodytą sąskaitą ne ilgiau kaip per 5 darbo dienas.