Vis populiarėjant bohemiško bei rustic stiliaus vestuvėms ir keisčiausioms vestuvių dekoracijoms, apie vieną iš jų nusprendėme parašyti straipsnį ir mes. Paprastas vintažinio stiliaus ar kitaip sakant, senoviškas langas atrodo visiškai nesuderinamas su tokia puošnia švente, kaip vestuvės. Tačiau vestuvių stiliui vis artėjant prie gamtos ir kaimiškos atmosferos, langai dekore naudojami vis dažniau ir vis įvairesniais būdais. Dalinamės keletu idėjų, kaip langus galite panaudoti savo šventėje:

1. Pateikti maisto ar gėrimų meniu.

2. Surašyti susodinimo planą.

3. Užrašyti svečių pasitikimo žinutę.

4. Papasakoti savo meilės istoriją. Supažindinkite svečius su svarbiausiomis savo poros datomis, pakabinkite savo fotografijų ar pasidalinkite Jums ką nors reiškiančia ar mėgstama fraze apie meilę.

5. Kabinkite kaip dekoraciją šventės ar ceremonijos vietoje.

Patiko idėjos? Išsinuomokite langą baltu rėmu.

 

Foto: www.projectwedding.com,  www.pinimg.com, www.weddingwire.com, www.heartloveweddings.com, www.ruffledblog.com, www.deerpearlflowers.com, www.stylemepretty.com, www.luminaireimages.com, www.americanvintagerentals.com, www.scarletandalabaster.com, www.paperandlace.com, www.emmamcgrene.net, www.theweddingplaybook.com, www.lover.ly, www.elizabethannedesigns.com, www.thelovelyfind.com, www.savvystyle.net

 

 

 

 

%d bloggers like this: