Šiais laikais dauguma jaunųjų jau nebenori buteliais, silke ir balta mišraine nukrautų stalų. Tačiau kaip gražiai pateikti gėrimus dar dažnai lieka galvos skausmą keliančiu klausimu. Jaunieji suka galvą, kaip tuos butelius paslėpti, bet gėrimų visai nebūtina slėpti! Jie gali tapti nepamirštamų Jūsų šventės dekoro elementu, visai kaip ir saldus stalas, įdomiai ir originaliai gali būti įrengiamas ir gėrimų baras!

1. Gaiviųjų gėrimų baras. Žinoma 1,5l plastmasinių butelių ant stalų dėti nepatariame, tačiau taupant ir gėrimus perkant dideliais kiekiais puiki išeitis juos supilti į gėrimų indus su kraneliu, kurie išlaikys gėrimus gazuotus, šaltus ir į juos neįkris nepageidaujamų šiukšlyčių, kaip gėrimus pilant į ąsočius (ypatingai aktualu, jeigu šventė lauke). Į vidų įdėkite ledukų, citrinų, braškių ar kitų vaisių ir šie gėrimų indai tikrai paruoš Jūsų šventę. Visas gaiviųjų gėrimų baras gali tapti puikiu dekoro akcentu. Gėrimų indus su kraneliu dėkite ant torto padėklų, medinių padėkliukų ar dėžučių, priklausomai nuo to, kokio stiliaus vestuvės. Užrašus, kur koks gėrimas rašykite ant pačio butelio, atsispausdinkite korteles, pakabinkite lenteles, ant kurių galima rašyt kreida ar tiesiog šone pastatykite rėmelius. Patį stalą puoškite vaisiais, gyvomis gėlėmis, už stalo ar ant jo apačios kabinkite popierines girliandas. Patiems gėrimams gerti skirtos stiklinės, taurės, šiaudeliai ir t.t. taip pat gali būti neslepiami, o papuošti stalą. Jeigu gėrimų barui galite skirti didesnę pinigų sumą, patogu ir gražu gėrimus pateikti mažuose stikliniuose buteliukuose sudėtus į indą su ledukais ar tiesiog tvarkingai sustatytus ant stalo.

Foto: www.classichostess.com, www.guide.weddingchicks.com, www.classichostess.com, www.alowcountrywedding.blogspot.com, www.pinimg.com, www.heartlovealways.com, www.southernweddings.com

2. Alkoholinių gėrimų baras. Šiam barui sukurti galite pasirinkite savo mėgstamiausią gėrimą, pvz. alus, viskis, vynas ar netgi kokteiliai mimoza arba įrengti bendrą gėrimų barą. Kaip įrengti barą žinoma priklauso, nuo to, ką jame patieksite. Įrengdami viskio barą galite gėrimus supilstyti į puošnius grafinus, sangria su vaisiais paruošti induose su kraneliu, alaus barui susikalti sienelę ir paslėpti statines už jos arba panaudoti jas, kaip dekoro elementą. Jeigu perkate alų buteliukais sudėkite juos į indus su ledu ar pasigaminkite lentynas, kaip tikrame bare ir ant jų sustatykite buteliukus. Kokteilių barą įrengti taip pat nesunku ir nebūtina samdyti barmeną, leiskite svečiams patiems susimaišyti kokteilius. Galite pasirūpinti, ko reikės konkretiems kokteiliams ir šalia gėrimų stalo pastatykite molbertą su lenta ar ant pačio stalo statyti rėmelius su tų kokteilių receptais. Pvz. galite parašyti atskirai jaunojo ir atskirai jaunosios rekomenduojamus mėgstamiausius kokteilius. Dekorą derinkite prie bendro šventės stiliaus, bet idėjų galite semtis pavaikščioję po senamiesčio barus! Prie baro galite kabinti šviečiančias raides "BARAS", jeigu jis bus prie sienos, už jo kabinti lentą, ant kurios galima rašyti kreida ir ten rašyti meniu arba meniu surašyti ant seno medinio lango, dekoruokite barą vinilinėmis plokštelėmis, girliandomis ir t.t.

Foto: www.weddingchicks.com, www.ruffledblog.com, www.rusticweddingchic.com, www.intimateweddings.com, www.countryliving.com, www.borrowedandblue.com, www.projectwedding.com, www.heyweddinglady.com, www.bridalguide.com

3. Karštų gėrimų baras. Šis baras yra puiki mintis vestuves rengiant šaltojo sezono metu. Jis ne tik papuoš šventę, bet ir sušildys svečius! Gėrimus rinkitės, kokius tik mėgstate, kavą, arbatą, kakavą, karštą šokoladą ar netgi karštą pieną. Pasirūpinkite priedais prie gėrimų, karštu vandeniu, puodeliais, jaukiai padekoruokite ir mėgaukitės šilumos suteikiančia šventės vieta. Dekoruokite barą girliandomis, veidrodžiais, eglės šakelėmis ar medžio elementais, jei tai rustic stiliaus vestuvės.

Foto: www.brides.com, www.yourfairytaleawaits.com, www.echoesoflaughter.ca, www.thoughtfullysimple.com

%d bloggers like this: