Popierinės girliandos tuo pačiu metu gali atrodyti ir pats paprasčiausias, ir pats įdomiausias šventinių dekoracijų akcentas. Kainos atžvilgiu, tai vienas pigesnių būdų suteikti savo šventei daugiau spalvų ir žaismingumo. Jas lengva transportuoti ir kabinti, todėl puikiai tinka, net jeigu patys dekoruojate savo šventę. Šiame straipsnyje pateikiame keletą būdų, kaip galima panaudoti popierines girliandas:

1. Fotosesijų siena. Fotosesijų sieną iš popierinių girliandų galite įrengti labai įvairiose vietose. Ji gali būti tiek viduje, tiek lauke. Jei girliandą tvirtinsite viduje, aukštai prie lubų ištempkite tvirtą siūlą ar ilgą medžio šaką ir prie jo riškite arba sekite segtukais girliandų eiles. Pasistenkite, kad girlianda prasidėtų kuo arčiau lubų ir baigtųsi kuo arčiau žemės, taip nuotraukose fonas bus vienodas ir nesimatys nenorimų detalių 🙂 Įdomus variantas ir kabinant skirtingų ilgių girliandas, kaip nuotraukoje žemiau. Kitas svarbus kabinimo aspektas - pasirinkti kokiu tankumu kabinti girliandas. Jeigu fotosesijų siena daroma vien iš tokių girliandų, kuo jos tankiau sukabintos, tuo fonas gražesnis.

Foto: www.weddingchicks.com, www.pinterest.com, www.bitsybride.com

2. Saldus stalas. Tai tikriausiai vienas iš svarbesnių šventės elementų, kurio puošimui skiriama daugiausiai dėmesio. Tad susikurkite originalų savo šventės stilių iš pačių paprasčiausių elementų.

Foto: www.tiedbowblog.wordpress.com, www.thetomkatstudio.com, www.moncheribridals.com, www.thelittleumbrella.com, www.rebeccalundin.com

3. Girlianda - užrašas. Tai gali būti įvairiausių variantų girlianda. Pradedant nuo girliandos pakabintos prie saldaus stalo su  paprasčiausiu užrašu "Saldus stalas", "Saldėsiai" ar "Skanaus", baigiant užrašais su krikštijamo mažylio vardu ar jaunųjų vardais pakabintais virš jaunųjų sėdimos vietos ar jais papuošiant jaunųjų kėdes.

Foto: www.etsy.com, www.papergarland.com, www.asubtlerevelry.com

4. Ceremonijos vieta. Ceremonijos vietoje girliandomis galite puošti daug ką. Puiki mintis girliandomis sujungti bažnyčios suolų atramas ar šonines kėdes, jei rengiate išvažiuojamąją ceremoniją. Girliandos puikiai tiks ir arkai papuošti.

Foto: www.mark-tattersall.co.uk, www.weddingchicks.com, www.greenweddingshoes.com, www.blog.newsunriseevents.com

5. Kalėdiniai papuošimai. Popierinėmis girliandomis galima puošti tiek eglutę, tiek sienas, duris, arkas ar langus. Girliandos gali tapti pačiu ryškiausiu šventinio laikotarpio papuošimų akcentu, juk popieriaus yra tiek daug įvairių spalvų ir tekstūrų! Girlianda iš blizgančio popieriaus pakabinta prie lempučių girliandos tiesiog sužėrės.

http://www.5minutesformom.com

6. Vaikų gimtadieniai. O čia taip norisi spalvų! Popierinės girliandos suteikia galimybę nuspalvoti šventę tokia spalva, kokios tik mažieji pageidauja ar pritaikyti jas prie bet kokios temos. O juk ir pačias girliandas galima pagaminti su mažųjų mėgiamais veikėjais. Idėjos įvairios, nuo peliuko Mikio galvos siluetų iki Batman'o ženklų girliandos 🙂

Foto: www.laurellanecrafts.com, www.homemadeserenity.blogspot.lt, www.etsy.com

7. Namų interjeras. Juk kartais taip norisi miegamajam ar svetainei suteikti papildomo jaukumo. Tam puikiai tinka tiek lempučių girliandos, tiek ir popierinės girliandos.

Foto: www.classyclutter.net, www.vosgesparis.com, www.etsy.com, www.stylemepretty.com

8. Kėdžių papuošimai. Tai puiki mintis papuošti jaunųjų kėdes jų vardais, gimtadienį švenčiančio jubiliato vardu ar metų skaičiumi.

Foto: www.furnishburnish.com, www.luxweddingflorist.com, www.marthastewartweddings.com

9. Šventės vietos erdvių dekoravimas. Popierines girliandas galima naudoti ir kaip vieną pagrindinių šventės dekoro akcentų. Kabinkite jas palubėje, prie įėjimų ar langų ir žaiskite su turima erdve!

Foto: www.100layercake.com, www.frostedpetticoatblog.com, www.etsy.com, www.ruffledblog.com, www.brides.com, www.lover.ly, www.bloglovin.com, www.elizabethannedesigns.com

 

Tad siūlome ir Jums savo šventę puošti popierinėmis girliandomis! Nusipirkti rutuliukų girliandas galite mūsų parduotuvėje arba rašyti mums dėl individualaus užsakymo 🙂

%d bloggers like this: